Boys'n Berries - Gąbeczka do makijażu - MINGLE BERRY

29,90 PLN brutto

Produkt jest aktualnie dostępny.

Opis produktu

Typ produktu: Gąbeczka do makijażu

Jeśli kochasz akcesoria kosmetyczne z osobowością, Mingle Berry od razu stanie się Twoim ulubionym. Kształt migdałów i delikatna pianka bez zawartości lateksu zapewniają równomierną aplikację zarówno produktów kremowych, jak i pudrowych. Stożkowa końcówka łatwo dopasowuje się do trudno dostępnych miejsc na twarzy, takich jak okolice oczu, usta lub nos.

Produkt Hipoargeniczny, może być stosowany nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Sposób użycia: aby zapobiec nadmiernemu wchłanianiu się produktów do makijażu, zalecamy przed użyciem zwilżyć gąbkę Mingle Berry pod bieżącą wodą do momentu znacznego zwiększenia objętości. Wyciśnij nadmiar wody i zacznij nakładać delikatnie wklepując, aby uzyskać równomierne rozprowadzenie.

Aby uzyskać naturalne wykończenie, zalecamy nałożenie cienkiej warstwy produktu (podkład, krem ​​BB) na całą twarz, a następnie miejscową korektę problematycznych obszarów (zaczerwienienia, cienie, trądzik itp.) Za pomocą korektora i stożkowej końcówki. .

Czyszczenie: po użyciu umyj gąbkę żelem czyszczącym, wyciśnij i pozostaw do swobodnego wyschnięcia w dobrze wentylowanym miejscu. Przed przechowywaniem upewnij się, że gąbka jest całkowicie sucha.

Wymiana: zalecamy wymianę gąbki co 3-6 miesięcy regularnego użytkowania. W przypadku cery wrażliwej lub skłonnej do trądziku zalecamy wymianę po 1-2 miesiącach stosowania.

Koszt dostawy
już od 9.90

Wysyłka w ciągu
24H

Paczkomaty InPost
9.90 PLN

Kurier DHL
13.90 PLN

Do idealnego zestawu z tym produktem polecamy

#Colorsvibe